Aktuális információk

Aradi Vértanúk Emléknapja

Iskolánk tanulói 2016. október 6-án részt vettek az Aradi Vértanúk Emléknapjához kapcsolódó Programon. A Kossuth Lajos téren megtekintették Magyarország lobogójának felvonását és félárbocra engedését. Ezt követően a Fiumei úti Sírkert Nemzeti Emlékhelyen tartott koszorúzáson vettek részt. A program zárásaként egy rendhagyó történelmi óra keretében az emlékhelyekről és a síremlékekről tudhattak meg értékes információkat a diákok.

Képekért kattintson ide!

SzakMÁzz! 2016

2016. október 11-12-én került sor a ,,SzakMázz!” Budapest 2016 Pályaválasztási Kiállítás megrendezésére, melyen iskolánk is részt vett.

A Budapest Főváros Kormányhivatala által szervezett „SzakMÁzz!” Budapest – Pályaválasztási Kiállításon mintegy 80 fővárosi szakképző és szakiskola látványos és kipróbálható szakmabemutató standját látogathatták végig a pálya- és iskolaválasztás előtt álló általános iskolai és középfokú oktatási intézmények tanulói, valamint pályakorrekciót tervező felnőttek.

Impozáns standdal készült a BVHSZC Giorgio Perlasca Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája. Tanulói élesben sütötték a palacsintát, s készítették hozzá a különféle egzotikus – és szokatlan – ízesítéseket vagy a csillis csokoládét. De nem hiányzott a kínálatból a mázas torta, a tetején marcipán és cukordíszekkel. A diákok elegáns formaruhába öltöztek, s kifogástalan udvariassággal tájékoztatták, kínálták a vendégeket.

Képekért kattintson ide!

cropped-logo3.jpg

Szakmád már van, érettségid nincsen?

A továbblépéshez hiányzik valami?

Munka mellett tanulnál?

Nálunk tandíj nélkül két év alatt érettségit szerezhetsz szakmád mellé!

Esti oktatási rend – ideális munka melletti tanuláshoz

Gyere hozzánk, hogy érettségit szerezz!

Budapesti Vendéglátóipari és Humán Szakképzési Centrum Giorgio Perlasca Szakközépiskolája és Szakiskolája

Jelentkezni lehet az iskola titkárságán 8.00-16.00-ig

1106 Budapest, Maglódi út 8.

Telefon: +36 (1) 262 57 90

Elektronikus jelentkezésre http://www.bvhszc.hu/

Szeretnél szakmát ingyen? A részletekért kattint a képre!