2 éves OKJ CUKRÁSZ, SZAKÁCS, PINCÉR képzésre tájékoztató

TÁJÉKOZTATÓ CUKRÁSZ, SZAKÁCS, PINCÉR SZAKMÁRA történő felvételi eljárásról

(szakképzési évfolyam, nappali tagozat)

A szakképzésbe történő belépés feltételei:

• Iskolai végzettség:
    • a szakács, cukrász, pincér szakmában legalább a 10. évfolyam sikeres elvégzése, (Érettségi végzettség előny)
    • egészségügyi alkalmasság, pályaalkalmasság,
    • legfeljebb 22 éves életkor (Ennél magasabb életkornál az esti tagozatra történő jelentkezést javasoljuk.)
    • még nem rendelkezik másik szakképzettséggel

A képzés ideje: 2017.09.01. – 2019.06.30.

A felvételi eljárás:

• A kitöltött, aláírt jelentkezési lapot személyesen   kell  eljuttatni az iskola címére. (1106 Budapest, Maglódi út 8. titkárság)
    • E-mailben nem lehet beküldeni a jelentkezési lapot.
    • A jelentkezési lap munkaidőben 8.00-15.00 között személyesen adható le adható le a titkárságon
  • A jelentkezési laphoz csatolni kell
    • Az adott tanév félévi és az előző tanév év végi bizonyítványának, ill. az ellenőrzőnek a fénymásolatát.
    • Középiskolai tanulói jogviszonnyal nem rendelkezőknek az utolsó befejezett évfolyam bizonyítvány másolatát kell csatolniuk.

Felvételi vizsgát nem tartunk.

A felvételről/elutasításról szóló értesítést a jelentkezők elektronikusan, e- mailben kapják meg.

A felvételről szóló értesítéssel együtt kapják meg a felvett tanulók a beiratkozással kapcsolatos tájékoztatót is.

A nappali tagozatra jelentkezők a szakképzésről, a szakmákról további információkat a 06/1-

262-5790-es telefonszámon, az iskola titkárságától kérhetnek.

JELENTKEZÉSI LAP — Megtekintéshez Acrobat Reader ajánlott!