Tantestületünk

Az iskola vezetősége

Vezetők Beosztás Elérhetőség
Rudas Péter igazgató rudaspeter@gmail.com
Körmendy Emese Nikolett általános igazgató helyettes molnar.emese.nikolett@gmail.com
Majorné Pádár Erika szakmai igazgató helyettes levelek964@gmail.com
Bálint Dániel gyakorlati oktatás vezető balintddd@gmail.com

Tanárok

Név Tanított Szak
Aradi Katalin szakmai elmélet
Bálint Dániel szakmai elmélet
Benkovich András testnevelés
Biró Adrienn biológia - földrajz
Bodnár Edina angol
Borosné Molnár Melinda német
Cene Marianna magyar
Czigány Andrásné Végh Réka német
Cser Mónika szakmai elmélet.
Cservenák Gézáné Damm Krisztina szakmai elmélet.
Fábián Tamás szakmai elmélet.
Fejes Mónika angol
Gimesi Zsuzsanna olasz
Gruber Éva könyvtáros
Gyarmati Károly szakmai gyakorlat
Hajdúné Benczédy Zsófia szakmai gyakorlat
Hizsnyikné Gáspár Izabella könyvtáros
Horváth Tibor Tamásné szakmai elmélet
Horváthné Rozsonics Angéla szakmai elmélet
Kádas-Kőkuti Gabriella angol
Katonáné Szegedi Gabriella angol - magyar
Kovács Norbert szakmai gyakorlat
Körmendy Emese magyar - történelem
Kurcz Attila történelem
László Ilona szakmai elmélet
Majorné Pádár Erika szakmai elmélet
Megyeriné Tátraházi Petra angol
Nagy István matematika, fizika
Nagy - Keresztes Tímea szakmai elmélet és gyakorlat
Nagy Zoltán szakmai gyakorlat
Oltványi Bernadett olasz
Oriskó Katalin szakmai gyakorlat
Osztie Gabriella angol
Osztie György informatika
Perényi Attila szakmai gyakorlat
Resz György angol
Rudas Péter magyar - történelem
Ruthart Ilona matematika
Sörös Béla szakmai elmélet és gyakorlat
Szabó Gábor testnevelés
Szabóné Palkovits Petra angol - magyar
Szabó Tímea angol - kémia - biológia
Sziklai Adrienn német
Szunyog Viktória matematika
Tabányi Ildikó szakmai gyakorlat
Tófalvi Levente matematika
Tóth Veronika szakmai elmélet
Tótpálné Drubics Klára történelem
Ujfaludiné Zengő Mária testnevelés
Vácziné Dóczi Magdolna szakmai gyakorlat
Vada Péter szakmai gyakorlat
Vankó József magyar
Vereckei János testnevelés
Vincze László szakmai gyakorlat

Nem pedagógus dolgozók

Titkárság Beosztás Elérhetőség
Nádházy Tímea iskolatitkár titkarsag@perlasca.hu
Ságodiné Takács Erika iskolatitkár titkarsag@perlasca.hu
Gazdasági osztály
Szalontai Gáborné raktáros, adminisztrátor
Pálfi Erika gazdasági ügyintéző
Horváth Ádám kézbesítő
Miklósi Imréné anyagraktáros
Gondnokság
Kardos László gondnok
Bíró Barabás oktatástechnikus
Veres Máté rendszergazda
Strohmayer Péter karbantató
Kling Gusztáv karbantató
Portások
Buchta János
Dávid István
Rada Krisztián
Sárkány János
Skapér Ferenc
Takarítók
Mucha Mária
Pál Györgyné
Tunkli József Attiláné